Kahraman Oyunları, Süper Kahraman Oyunları, süper kahramanlar oyunu, Kahraman, pepe, ben 10, süper kahramanlar, Şirinler Oyunları, Avatar, bakugan, örümcek adam, batman, caillou, kayu, sünger bob.

pacman şirinler, pacman şirinler yardım, pacman oyunları, pacman oyunları oyna, pacman oyna


Ara

Üyeler

Kullanıcı adı

Şifre

Kayıt olmadan önce 500 Oyun oynayabilirsiniz

Kayıt ol

Istatistik

Toplam Oyunlar: 4 992

Bugün oynanmiş Oyunlar: 3 969

Toplam oynanmiş Oyunlar: 25 046 329

Toplam üye: 195

Kullanıcı online: 32 (0 Üye, 32 Misafir)

RSS Feed

Pacman ve Şirinler Açıklaması :

Pacman ve şirinler oyununda, pacman şirinlere ulaşmak için zorlu bir etaptan geçiyor. Tekeri patlayan pacman şirinler köyüne ulaşmalı ve yardım almalı. Yön tuşları ile ilerleyen pacman saldıran düşmanlarını yakalanmadan bütün topları toplamalı.

Başlık : Pacman ve Şirinler

Eklenme Tarihi : 20 Ekim 2013

All Hits : 2,006

Kahraman Oyunlar oyun sitesi, içinde bulunan içerik ve birçok Kahraman Oyunları ile çocukların eğlenceli saatler geçirmesini sağlıyor. Sevimli Kahraman Oyunları, çocuklara güzel zaman geçirmelerini sağlamanın yanında, Süper Kahraman Oyunları ise, çocukların aksiyon oyunlarını en üst seviyede yaşamalarına yardımcı oluyor. Çizgi Film kanallarında yayınlanan çizgi filmlerin bütün kahramanlarını bu oyun sitesinde bulabilirsin. Bu güzel ve içeriğinde bütün Kahraman Oyunlarını barındıran siteye erişmek için; ben10, bakugan, tom ve jerry, naruto, batman, spiderman, hulk, sünger bob, kayu, dora ve diego, mario, sonic, avatar, scooby doo, demir adam, örümcek adam, hızlı kahraman oyunları, guzel kahraman oyunları, kahraman oyunları kelimelerini yazarak ulaşabilirsin.