Kahraman Oyunları, Süper Kahraman Oyunları, süper kahramanlar oyunu, Kahraman, pepe, ben 10, süper kahramanlar, Şirinler Oyunları, Avatar, bakugan, örümcek adam, batman, caillou, kayu, sünger bob.

öğretmene tuzak, öğretmene şaka, öğretmeni kızdırma, öğretmen oyunları oyna, sınıfta yaramazlık


Ara

Üyeler

Kullanıcı adı

Şifre

Kayıt olmadan önce 500 Oyun oynayabilirsiniz

Kayıt ol

Istatistik

Toplam Oyunlar: 4 993

Bugün oynanmiş Oyunlar: 1 084

Toplam oynanmiş Oyunlar: 25 864 545

Toplam üye: 196

Kullanıcı online: 54 (0 Üye, 54 Misafir)
Üye: Yandex

RSS Feed

Öğretmene Tuzak Açıklaması :

Öğretmene tuzak kurma oyununda. Sınıfta yaramazlık yaparken öğretmene yakalanmayın. Yaramaz öğrenci etraftaki eşyalardan yararlanarak öğretmene şaka yapıyor. Öğretmene şaka ile iyi şanslar.

Başlık : Öğretmene Tuzak

Eklenme Tarihi : 15 Kasım 2013

All Hits : 4,464

Kahraman Oyunlar oyun sitesi, içinde bulunan içerik ve birçok Kahraman Oyunları ile çocukların eğlenceli saatler geçirmesini sağlıyor. Sevimli Kahraman Oyunları, çocuklara güzel zaman geçirmelerini sağlamanın yanında, Süper Kahraman Oyunları ise, çocukların aksiyon oyunlarını en üst seviyede yaşamalarına yardımcı oluyor. Çizgi Film kanallarında yayınlanan çizgi filmlerin bütün kahramanlarını bu oyun sitesinde bulabilirsin. Bu güzel ve içeriğinde bütün Kahraman Oyunlarını barındıran siteye erişmek için; ben10, bakugan, tom ve jerry, naruto, batman, spiderman, hulk, sünger bob, kayu, dora ve diego, mario, sonic, avatar, scooby doo, demir adam, örümcek adam, hızlı kahraman oyunları, guzel kahraman oyunları, kahraman oyunları kelimelerini yazarak ulaşabilirsin.