Kahraman Oyunları, Süper Kahraman Oyunları, süper kahramanlar oyunu, Kahraman, pepe, ben 10, süper kahramanlar, Şirinler Oyunları, Avatar, bakugan, örümcek adam, batman, caillou, kayu, sünger bob.

ahtapot patlatma, ahtapot gumletme, ahtapot oyunları, ahtapot oyunları oyna, oyunlar oyna


Ara

Üyeler

Kullanıcı adı

Şifre

Kayıt olmadan önce 500 Oyun oynayabilirsiniz

Kayıt ol

Istatistik

Toplam Oyunlar: 4 993

Bugün oynanmiş Oyunlar: 723

Toplam oynanmiş Oyunlar: 28 135 295

Toplam üye: 196

Kullanıcı online: 41 (0 Üye, 41 Misafir)
Üye: Yandex, Adsense, GoogleBot

RSS Feed

Ahtapot Gümletle Açıklaması :

Ahtapot gumletme oyununda ahtapotu dinamitlerle patlatarak su dolu fanusa kadar götürün. Dinamitlerin patlama basıncı ile ahtapot fırlıyor ve sizin götürmek istediğiniz yöne doğru ilerliyor. Ahtapot patlatma oyunu zeka oyunlarından olup hem eğlenceli hemd

Başlık : Ahtapot Gümletle

Eklenme Tarihi : 10 Aralık 2013

All Hits : 2,516

Kahraman Oyunlar oyun sitesi, içinde bulunan içerik ve birçok Kahraman Oyunları ile çocukların eğlenceli saatler geçirmesini sağlıyor. Sevimli Kahraman Oyunları, çocuklara güzel zaman geçirmelerini sağlamanın yanında, Süper Kahraman Oyunları ise, çocukların aksiyon oyunlarını en üst seviyede yaşamalarına yardımcı oluyor. Çizgi Film kanallarında yayınlanan çizgi filmlerin bütün kahramanlarını bu oyun sitesinde bulabilirsin. Bu güzel ve içeriğinde bütün Kahraman Oyunlarını barındıran siteye erişmek için; ben10, bakugan, tom ve jerry, naruto, batman, spiderman, hulk, sünger bob, kayu, dora ve diego, mario, sonic, avatar, scooby doo, demir adam, örümcek adam, hızlı kahraman oyunları, guzel kahraman oyunları, kahraman oyunları kelimelerini yazarak ulaşabilirsin.