Kahraman Oyunları, Süper Kahraman Oyunları, süper kahramanlar oyunu, Kahraman, pepe, ben 10, süper kahramanlar, Şirinler Oyunları, Avatar, bakugan, örümcek adam, batman, caillou, kayu, sünger bob.

süperman, süperman dönüyor, süperman oyunları, süperman oyna


Ara

Üyeler

Kullanıcı adı

Şifre

Kayıt olmadan önce 500 Oyun oynayabilirsiniz

Kayıt ol

Istatistik

Toplam Oyunlar: 4 992

Bugün oynanmiş Oyunlar: 1 636

Toplam oynanmiş Oyunlar: 25 004 206

Toplam üye: 195

Kullanıcı online: 40 (0 Üye, 40 Misafir)
Üye: Yandex

RSS Feed

Süpermanın Dönüşü Açıklaması :

Süpermanın dönüşü oyununda kahramanımız süperman dönüyor. Şehri kurtarmak için dönen süperman gökten düşen göktaşını durdurmak için döndü. Süperman ile göktaşını durdurun. Play tuşu ile başlayın. Yön tuşları ile hareket edin.

Başlık : Süpermanın Dönüşü

Eklenme Tarihi : 25 Şubat 2012

All Hits : 72,043

Kahraman Oyunlar oyun sitesi, içinde bulunan içerik ve birçok Kahraman Oyunları ile çocukların eğlenceli saatler geçirmesini sağlıyor. Sevimli Kahraman Oyunları, çocuklara güzel zaman geçirmelerini sağlamanın yanında, Süper Kahraman Oyunları ise, çocukların aksiyon oyunlarını en üst seviyede yaşamalarına yardımcı oluyor. Çizgi Film kanallarında yayınlanan çizgi filmlerin bütün kahramanlarını bu oyun sitesinde bulabilirsin. Bu güzel ve içeriğinde bütün Kahraman Oyunlarını barındıran siteye erişmek için; ben10, bakugan, tom ve jerry, naruto, batman, spiderman, hulk, sünger bob, kayu, dora ve diego, mario, sonic, avatar, scooby doo, demir adam, örümcek adam, hızlı kahraman oyunları, guzel kahraman oyunları, kahraman oyunları kelimelerini yazarak ulaşabilirsin.