Kahraman Oyunları, Süper Kahraman Oyunları, süper kahramanlar oyunu, Kahraman, pepe, ben 10, süper kahramanlar, Şirinler Oyunları, Avatar, bakugan, örümcek adam, batman, caillou, kayu, sünger bob.

tembel garfield, uyuyan garfield, garfield uyandırma, garfield oyunları


Ara

Üyeler

Kullanıcı adı

Şifre

Kayıt olmadan önce 500 Oyun oynayabilirsiniz

Kayıt ol

Istatistik

Toplam Oyunlar: 4 992

Bugün oynanmiş Oyunlar: 1 773

Toplam oynanmiş Oyunlar: 24 893 723

Toplam üye: 195

Kullanıcı online: 49 (0 Üye, 49 Misafir)
Üye: GoogleBot, Adsense, Yandex

RSS Feed

Garfield ve Kuzular Açıklaması :

Garfield ve kuzular oyununda kahramanımız tembel garfield uyuyor ve kuzuları garfieldin üzerine atarak uyandırın. Garfieldi uyundırın. Fare ile oynanır.

Başlık : Garfield ve Kuzular

Eklenme Tarihi : 11 Mart 2012

All Hits : 4,235

Kahraman Oyunlar oyun sitesi, içinde bulunan içerik ve birçok Kahraman Oyunları ile çocukların eğlenceli saatler geçirmesini sağlıyor. Sevimli Kahraman Oyunları, çocuklara güzel zaman geçirmelerini sağlamanın yanında, Süper Kahraman Oyunları ise, çocukların aksiyon oyunlarını en üst seviyede yaşamalarına yardımcı oluyor. Çizgi Film kanallarında yayınlanan çizgi filmlerin bütün kahramanlarını bu oyun sitesinde bulabilirsin. Bu güzel ve içeriğinde bütün Kahraman Oyunlarını barındıran siteye erişmek için; ben10, bakugan, tom ve jerry, naruto, batman, spiderman, hulk, sünger bob, kayu, dora ve diego, mario, sonic, avatar, scooby doo, demir adam, örümcek adam, hızlı kahraman oyunları, guzel kahraman oyunları, kahraman oyunları kelimelerini yazarak ulaşabilirsin.