Kahraman Oyunları, Süper Kahraman Oyunları, süper kahramanlar oyunu, Kahraman, pepe, ben 10, süper kahramanlar, Şirinler Oyunları, Avatar, bakugan, örümcek adam, batman, caillou, kayu, sünger bob.

efsane kahramanlar, kahramanlar oyna, kahraman oyun, kahramam oyun, kahraman savaş


Ara

Üyeler

Kullanıcı adı

Şifre

Kayıt olmadan önce 500 Oyun oynayabilirsiniz

Kayıt ol

Istatistik

Toplam Oyunlar: 4 993

Bugün oynanmiş Oyunlar: 3 106

Toplam oynanmiş Oyunlar: 25 542 285

Toplam üye: 196

Kullanıcı online: 52 (0 Üye, 52 Misafir)
Üye: Yandex

RSS Feed

Efsane Kahramanlar Açıklaması :

Efsane kahramanlar oyununda kahramanlarınızı seçin ve savaşmaya başlayın. Kahramanlarınızın özelliklerini geliştirin ve saldırı sekillerini seçerek daha etkili bir savaş yapabilirsiniz. Efsane kahramanlar ile zorlu oyunda iyi eğlenceler.

Başlık : Efsane Kahramanlar

Eklenme Tarihi : 12 Mayıs 2012

All Hits : 2,231

Kahraman Oyunlar oyun sitesi, içinde bulunan içerik ve birçok Kahraman Oyunları ile çocukların eğlenceli saatler geçirmesini sağlıyor. Sevimli Kahraman Oyunları, çocuklara güzel zaman geçirmelerini sağlamanın yanında, Süper Kahraman Oyunları ise, çocukların aksiyon oyunlarını en üst seviyede yaşamalarına yardımcı oluyor. Çizgi Film kanallarında yayınlanan çizgi filmlerin bütün kahramanlarını bu oyun sitesinde bulabilirsin. Bu güzel ve içeriğinde bütün Kahraman Oyunlarını barındıran siteye erişmek için; ben10, bakugan, tom ve jerry, naruto, batman, spiderman, hulk, sünger bob, kayu, dora ve diego, mario, sonic, avatar, scooby doo, demir adam, örümcek adam, hızlı kahraman oyunları, guzel kahraman oyunları, kahraman oyunları kelimelerini yazarak ulaşabilirsin.